MB Motors z nagrodami

26 lutego 2024

​Z przyjemnością informujemy, że nasi przedstawiciele MB Motors Van ProCenter uczestniczyli w Konferencji Dealerskiej Mercedes-Benz Vans Polska 2024. Wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania wyników osiągniętych w minionym roku, a także do przedstawienia planów i celów Mercedes-Benz na nadchodzące miesiące 2024.

W trakc​ie wieczornej gali, która była jednym z punktów programu konferencji, nasi pracownicy zostali uhonorowani za ich wyjątkowe osiągnięcia w roku 2023. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tymi wspaniałymi wiadomościami:

Dyrektor Sprzedaży Samochodów Dostawczych w Van ProCenter Janki i Poznań, został wyróżniony tytułem Szefa Sprzedaży 2023 w kategorii Sprzedaż Flotowa.

Czterech Doradców Handlowych: otrzymało wyróżnienia od Mercedes-Benz Polska za największą sprzedaż samochodów dostawczych, w tym modeli elektrycznych EV, w 2023 roku.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim wyróżnionym za ich wyjątkowe osiągnięcia i życzyć dalszych sukcesów w przyszłości. Wasze zaangażowanie i ciężka praca są kluczem do naszego wspólnego sukcesu.