O nas

Jesteśmy jedną z największych grup dealerskich w Europie z ponad 100-letnią tradycją w branży motoryzacyjnej.

Poznaj naszą firmę

Emil Frey jest jedną z największych grup motoryzacyjnych w Europie.
W Polsce oferujemy sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis oraz sprzedaż części i akcesoriów marek: BMW i MINI (Bawaria Motors), Mercedes-Benz (MB Motors), Skoda i Volkswagen (Bohemia Motors i CityMotors), a pod nazwą Emil Frey Motors marki Subaru i Nissan.

Łączymy zaletę bycia dużą siecią dealerską z indywidualnym podejściem do Klienta. Możemy czerpać z bogatej wiedzy i doświadczenia całej grupy, a mimo to wiedzieć, jak sprawić, by każda marka, w każdej lokalizacji była liderem. Dzięki naszej strategii każda marka samochodów ma zespół zarządzający i własną tożsamość, a każdy dealer jest blisko Klienta.

100-letnia tradycja

W 1924 roku Emil Frey otworzył swój pierwszy warsztat w Szwajcarii, w Zurychu. Dzięki ciężkiej pracy i umiejętnościom wyszkolony mechanik szybko zyskał reputację najwyższej klasy specjalisty, który świadczy szybką i sumienną obsługę Klienta. Wyznaczył nowe trendy: młody właściciel warsztatu z sukcesami ścigał się na motocyklach, nie tylko dzięki swoim sportowym umiejętnościom, ale także po to, aby udowodnić jakość swoich usług.

W ten sposób Emil Frey położył podwaliny pod szeroko rozwiniętą grupę firm z branży motoryzacyjnej, która dziś zajmuje wiodącą pozycję w Europie. Pomimo swojej międzynarodowości Grupa Emil Frey pozostała klasyczną firmą zarządzaną przez rodzinę Frey, a zasady założyciela są nadal zakorzenione w kulturze i wartościach firmy.

Zobacz film o grupie Emil Frey w Polsce

Historia naszej firmy

2004

Historia naszej firmy sięga 2004 roku, kiedy to przejęliśmy salon BMW w Warszawie i rozpoczęliśmy działalność pod nazwą Bawaria Motors. Od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, otwierając kolejne salony i dealerstwa w różnych miastach.

2005

Rozpoczęliśmy działalność w Katowicach w drugim salonie Bawaria Motors.

2007

Następnie w 2007 roku przejęliśmy w Piasecznie salon Mercedes-Benz i założyliśmy nową spółkę MB Motors.

2009

Ten rok przyniósł otwarcie kolejnego salonu MB Motors Mercedes-Benz, tym razem w Poznaniu.

2010

Dalszy rozwój nie zwalniał tempa – w 2010 roku, nie tylko Katowice zyskały nowoczesny salon Bawaria Motors, ale również Janki, gdzie powstało nowe dealerstwo.

2013

To rok, w którym mapa dealerów samochodowych w Polsce zyskała kolejne punkty, wraz z otwarciem dealerstwa Skoda w Jankach, prowadzonego przez Bohemia Motors, oraz blacharni-lakierni PGArt. Również Bawaria Motors w 2013 roku poszerzyła swój zasięg, przejmując dealerstwo BMW w Gdańsku i rozpoczynając działalność w Trójmieście.

2015

Nasz rozwój nadal trwał w 2015 roku, gdy Bawaria Motors w Gdańsku przeniosła się do nowego, bardziej nowoczesnego obiektu. Kolejny krok postępu miał miejsce w 2016 roku, kiedy to Bawaria Motors przejęła działalność dealera VW w Gdańsku, otwierając CityMotors w Trójmieście.

2018

W tym roku dealerstwo Bawaria Motors w Jankach zostało rozbudowane, co było wyrazem naszego ciągłego dążenia do podnoszenia standardów i oferowania Klientom jeszcze lepszych doświadczeń zakupowych.

2019

W 2019 roku CityMotors wybudowało i otworzyło nowoczesny obiekt w Gdańsku, kontynuując ekspansję na rynku trójmiejskim.

2021

Ostatnie lata to również okres intensywnego rozwoju i podnoszenia standardów. W 2021 roku MB Motors otworzył najnowocześniejszy salon samochodów osobowych w Jankach oraz przebudował swój salon w Piasecznie. Również w tym roku Bawaria Motors rozszerzyła swoją działalność o salon w Piasecznie oraz otworzyła dedykowany salon samochodów używanych w Katowicach Emil Frey Select.

2024

Kontynuujemy trend ciągłego doskonalenia i prowadzimy obecnie przebudowę MB Motors w Poznaniu, aby dostarczyć Klientom najlepszych możliwych doświadczeń związanych z zakupem i obsługą serwisową samochodów.

Klient na pierwszym miejscu

Emil Frey nigdy nie stracił z oczu tych, którym zawdzięcza swój sukces: swoim lojalnym i zadowolonym Klientom oraz profesjonalnym i zaangażowanym Pracownikom. Ten sposób myślenia, skupiający się na Kliencie i jago potrzebach do dziś kształtuje kulturę organizacyjną i jest najważniejszym czynnikiem sukcesu.

„List do Klienta” z 1935 roku

Emil Frey świadcząc swoje usługi wyznaczył nowe standardy. W liście z 1935 roku „Do moich szanownych Klientów” wyjaśnił zasady działania swojej firmy, w którym obiecał „sprzedawać wyłącznie towary najwyższej jakości po uczciwych cenach” oraz „szybką i sumienną” obsługę ze strony „profesjonalnie przeszkolonych Pracowników”. „List do Klienta” to statut Grupy Emil Frey, który obowiązuje do dziś.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zakup samochodu jeszcze nigdy nie był tak prosty, wygodny i bezpieczny! Zgodnie z naszym mottem „Dobry jak nowy, lepszy od używanego”, oferujemy tylko sprawdzone samochody z pewnym przebiegiem, historią i stanem.
Dbamy o najwyższy standard obsługi Klienta, który pozwoli Państwu zapomnieć o jakichkolwiek problemach.

Certyfikat Jakości

Stan każdego samochodu potwierdzamy pisemnym certyfikatem mechanika.

Gwarancja

Wszystkie samochody Emil Frey Select są objęte gwarancją do 24 miesięcy.

Bez ryzyka

W ciągu 14 dni od zakupu możesz wymienić samochód na inny. Szczegóły znajdziesz
u naszego Doradcy Handlowego.

Finansowanie

Pomożemy znaleźć najlepszą opcję finansowania i załatwimy wszystkie formalności w prosty i wygodny sposób.

Dołącz do naszego zespołu

Chciałbyś dołączyć do zespołu Emil Frey Polska? Sprawdź aktualne oferty pracy.

Zobacz oferty pracy