Kariera

Zostań częścią zespołu pasjonatów motoryzacji

Poznaj Emil Frey Polska

Emil Frey Polska to zespół ponad 1000 Pracowników w kilkunastu lokalizacjach w Warszawie i okolicach: Janki i Piaseczno oraz Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie, gdzie sprzedajemy i serwisujemy samochody marek BMW i MINI, Mercedes Benz, Skoda i VW i Subaru.

W nowoczesnych obiektach prowadzimy sprzedaż samochodów nowych
i używanych (wszystkich marek), serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy, sprzedajemy części zamienne i akcesoria oraz oferujemy ubezpieczenie i finansowanie pojazdów.

Dowiedz się więcej

Oferty pracy

Jak do nas dołączyć

1

1. Znajdź ofertę

Poszukujemy utalentowanych Pracowników do działów sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych, nowych i używanych, doradców sprzedaży flotowej, do działów sprzedaży części i akcesoriów, serwisu, finansowania sprzedaży i administracji sprzedaży.

Zatrudniamy też do działów marketingu, księgowości, kontrolingu, IT.

Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów, jak i dajemy szansę osobom, które szkolimy i wdrażamy w obowiązki. Załogę Emil Frey tworzą wysoko wykwalifikowani Pracownicy, którzy łączą pracę z pasją do motoryzacji i dzięki temu dostarczają Klientom najwyższą jakość usług i produktów.

Sprawdź oferty pracy
2

2. Aplikuj

Jeżeli zainteresowało Cię któreś z naszych ogłoszeń rekrutacyjnych odpowiedz na nie wysyłając nam swoje CV. Potrzebujemy kilku dni na zebranie aplikacji i ich przeanalizowanie.

3

3. Spotkajmy się

Jeżeli Twoje doświadczenie wpisze się w nasze oczekiwania, zaprosimy Cię na spotkanie.

Z przyjemnością opowiemy o nas i co możesz zyskać dołączając do nas. Na spotkaniu zapytamy o Twoje sukcesy i o to, co możesz wnieść do naszej organizacji. Poszukujemy Pracowników, z którymi będziemy partnerami
w biznesie motoryzacyjnym.

4

4. Witamy w Emil Frey Polska

Jako pracodawca ufamy naszym Pracownikom i angażujemy ich w długoterminowy i zrównoważony rozwój firmy o rodzinnych korzeniach. Stawiając na profesjonalne podejście do Klienta i przedsiębiorcze myślenie, aktywnie wspieramy Pracowników w ich indywidualnym rozwoju.
„Szczęśliwy Pracownik jest lepszym Pracownikiem i osiąga więcej, a szczęśliwy szef jest lepszym szefem i osiąga większe sukcesy”.

Już w 1955 roku założyciel firmy Emil Frey tymi słowami zwrócił się do Pracowników w biuletynie firmowym i przypomniał im o jednej z najważniejszych wartości firmy. Od chwili założenia w 1924 roku Grupa Emil Frey stawia swoich Pracowników w centrum swojego zainteresowania. I tak jest od 100 lat!

Nasza organizacja o rodzinnych korzeniach oferuje możliwości budowania swojej drogi zawodowej w: Warszawie i okolicach: Janki i Piaseczno oraz w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Szacunek dla naszych Pracowników jest czymś wspólnym dla wszystkich obszarów biznesowych. Nasi Pracownicy są najważniejszym ogniwem naszej grupy i swoją specjalistyczną wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem i pasją do motoryzacji wnoszą znaczący wkład w sukces firmy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do przyjaznego środowiska, komfortowych warunków pracy i skutecznych możliwości szkoleń i rozwoju.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy spełniającej Twoje oczekiwania, a chciałbyś do nas dołączyć, prześlij nam swoje CV na przyszłość.

Wyślij CV